Акція до 31.05.2024: +20% від 1-єї од., +25% від 2-х од., +30% від 3-х. од. в одному чеку. Діє на усі товари зі знижкою до 60% вкл.
ГоловнаПолітика конфіденційності


 1. Інтернет-магазин Northern Miles публікує політику конфіденційності і зобов’язується захищати та поважати приватність користувачів.
 2. Ця політика передбачає, яку інформацію, в тому числі персональні дані, інтернет-магазин збирає про користувачів у зв’язку з наданням послуг через свій сайт, з якою метою ця інформація збирається і регламентує порядок використання та розкриття третім особам цієї інформації.
 3. Користувач не має права використовувати сайт, якщо він не погоджується з умовами цієї політики конфіденційності, або якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати угоди з інтернет-магазином на обробку персональних даних.
 4. Якщо користувач не погоджується на обробку його персональних даних, він зобов’язаний в односторонньому порядку припинити оформлення замовлення за допомогою електронної пошти або за телефоном вказаним на сайті. Якщо користувач продовжив використовувати сайт після публікації цієї редакції політики означає, що користувач надав згоду на обробку його персональних даних.
 5. Якщо користувач відвідує загальнодоступні розділи сайту, інтернет-магазин не збирає про нього жодної особистої інформації.


 1. Під час оформлення замовлення за допомогою електронної пошти або за телефоном вказаних на сайті, користувачеві необхідно вказати інформацію в об’ємі, потрібному для якісного надання послуг.
 2. Яку інформацію про користувача має право збирати інтернет-магазин:

  • прізвище, ім’я, по-батькові;

  • адресу електронної пошти;

  • контактний номер телефону;

  • розмір одягу;

  • технічну інформацію, що міститься в системі, наприклад, IP-адреси;


 1. Зазначена вище інформація обробляється на підставі згоди на обробку персональних даних для наступних цілей:

  • надання послуг інтернет-магазином;

  • виявлення та запобігання шахрайства та інших незаконних дій користувачів з використанням сайту;

  • спрощення роботи з сайту та підвищення якості послуг;

  • своєчасне інформування про нові послуги, новини та рекламні пропозиції за допомогою SMS та електронної пошти.

 1. Інтернет-магазин може час від часу надсилати користувачеві рекламні електронні листи на електронну адресу про запропоновані послуги або оголошення, які стосуються сайту та послуг. Користувач може в будь-який час відмовитись від розсилки, натиснувши на відповідне посилання в електронному листі.

 2. Інтернет-магазин зберігає персональні дані користувача стільки, скільки потрібно для необхідних комерційних цілей або виконання своїх юридичних обов’язків.

 3. Цією політикою користувач надає дозвіл на доступ до його персональних даних зі сторони інших користувачів, виключно, з ціллю вчинення правочину або на виконання вимог відповідного законодавства.

 1. Інтернет-магазин зобов’язується не розкривати та не передавати третім особам зібрані в рамках надання послуг персональні дані та іншу інформацію, крім випадків, описаних в даній політиці.

 2. Інтернет-магазин має право розкривати та передавати третім особам персональні дані, у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини, зокрема, але не виключно, якщо:

  • такі дії являються обов’язковими у відповідності до діючого законодавства України;

  • існують достатні підстави стверджувати, що розкриття такої інформації є необхідним для дотримання діючого законодавства України.

 1. Порядок доступу до персональних даних визначається Законом України «Про захист персональних даних».


 1. Інтернет-магазин вживає всі необхідні заходи для забезпечення захисту персональних даних користувача на всіх етапах їх обробки від неавторизованого доступу, внесення змін, розкриття або знищення.
 2. Інтернет-магазин несе відповідальність за всі дії чи бездіяльність стосовно персональних даних користувача в рамках діючого законодавства.
 3. Інтернет-магазин не несе відповідальності за будь-які дії користувачів та третіх осіб з персональними даними користувача незалежно від того, отримані чи ці дані через сайт чи іншим способом. 1. Під час оформлення замовлення за допомогою електронної пошти або за телефоном, вказаним на сайті, користувач підтверджує, що буде вказувати достовірну, точну інформацію та оновлювати її при необхідності.
 2. Якщо користувач надає неправдиву або неточну інформацію, або інтернет-магазин має обґрунтовані підстави вважати, що інформація може виявитися помилковою або неточною, інтернет-магазин має право призупинити надання послуг користувачу.
 3. При виявленні інтернет-магазином інформації про користувача, яка не відповідає дійсності, така інформація може бути змінена або знищена. Інформація про особу може бути змінена також за зверненням користувача.
 4. Інтернет-магазин може оновлювати або змінювати свою політику конфіденційності без додаткового повідомлення користувача. Зміни в політиці конфіденційності набувають чинності після публікації на сайті, якщо це не передбачено іншими умовами політики конфіденційності.