Акція до 31.05.2024: +20% від 1-єї од., +25% від 2-х од., +30% від 3-х. од. в одному чеку. Діє на усі товари зі знижкою до 60% вкл.
ГоловнаОплата
Оплата

Банківською картою на сайті (Visa або MasterCard)

Виберіть спосіб оплати «Банківською картою (онлайн за допомогою Liqpay)» під час оформлення замовлення. Після перевірки даних замовлення, ви потрапите на сторінку платіжної системи.

Введіть:

• номер картки

• термін дії карти

• CVV / CVC код

І натисніть кнопку «Продовжити».

Після цього на сторінці з'явиться інформація про стан оплати. Оплата онлайн відбувається на сторінці, яка захищена сертифікатами безпеки. Для цієї мети ми використовуємо платіжний сервіс LiqPay з технологією захисту даних в мережі Інтернет.

Якщо клієнт/ка замовив/ла товари вартістю до 5000 грн, то вартість доставки посилки, а також у разі відмови з будь-яких причин у відділені чи під час кур’єрської доставки, сплачує клієнт/ка. Повернення посилки на склад сплачує бренд за власний рахунок.

Якщо клієнт/ка замовив/ла товари вартістю від 5000 грн, то вартість доставки посилки сплачує бренд. У разі повернення товарів або відмови з будь-яких причин у відділені чи під час кур’єрської доставки, повернення посилки на склад бренду сплачує клієнт/ка за власний рахунок.

Увага! Якщо сума замовлень перевищує 5000 грн. в день, для отримання замовлення необхідно пред'явити паспорт для верифікації та ідентифікації особи. Це стосується операцій як в готівковій формі, так і з використанням банківської платіжної картки.